Kam si nás můžete pozvat?

Každoročně hrajeme velké množství samostatných koncertů, které si buď organizujeme sami nebo je odehrajeme na základě pozvání jiného pořadatele (městská kulturní centra, KPH…). Máme možnost zapůjčit veškerou zvukovou a světelnou techniku, včetně její obsluhy. Délka koncertu je většinou ca 90 minut a posluchačům nabídneme jak naše autorské skladby na pomezí žánrů pop, rock, dubstep, DnB, tak virtuózní úpravy nejznámějších skladeb světových kapel a interpretů jako Nirvana, Iron Maiden, Imagine Dragons a další jež prolínáme romantickými písněmi jako jsou například Shallow, I Miss You nebo With or Without You.

Zájem o naše koncerty je vysoký, také díky naši jedinečnosti a originalitě.

Po celou dobu fungování kapely pořádáme výchovné koncerty pro žáky ZŠ, gymnázií a SŠ či kratší koncertní besedy pro předškoláky. Nabízíme k výběru ze tří konceptů výchovných koncertů a to „Průřez staletími – Od baroka po současnost“, „Vývoj filmové hudby“ a „Elektronická hudba a vznik autorských skladeb“. Koncerty obsahují také ukázku nástrojů (akustická violoncella, elektrická violoncella, bicí souprava, syntezátor), zkreslovačů a dalších používaných efektů, ke kterým používáme naše „pedal boardy“. Koncert je jak zajímavý, tak také zábavný díky interakce s žáky.

Výchovné koncerty pořádáme zvlášť pro jednotlivé stupně škol, díky odlišné náročnosti výkladu. Našimi koncerty zároveň doplňujeme RVP.

Pořádáte firemní akci jakéhokoliv typu a potřebujete jí vyzdvihnout ještě pomyslnou „třešničkou na dortu“?

Díky našim bohatým zkušenostem (akce pro ElA, Statech, HC Sparta Praha, Hartmann-Rico a.s. a další) jsme schopni vymodelovat nejen playlist hodící se na vaši akci, ale také design celého pódia, poradit s počtem a délkou vstupů či sjednotit celkový look naši show s vašim večerem. K dispozici máme také veškerou zvukovou a světelnou techniku včetně obsluhy.

Repertoár může být pestrý. Náš zvuk zaplní prostor a nadchne hosty, ať už hrajeme rock, DnB nebo romantické skladby.

Váš výjimečný a dokonalý den si zaslouží hudbu stejně tak jedinečnou. Hudbu, se kterou si tyto chvíle budete spojovat. Máte to taky tak, že když si vybavíte jakoukoliv hezkou vzpomínku, v pozadí hraje konkrétní hudba? Okamžiky jsou spojeny s písničkami. Zvuk akustických violoncell podtrhne váš svatební obřad ať už je v kostele se skvělou akustikou, nebo v přírodě. Jaký jiný nástroj by se k přírodě hodil více než ten dřevěný… K obřadu a prvnímu tanci novomanželů si navíc můžete vybrat své oblíbené písničky. My vytvoříme aranži, nacvičíme a s radostí zahrajeme. Vaši svatební „párty“ pak rozproudíme zvukem elektrických violoncell s výbornou rytmikou našeho bubeníka (který do všech těch breaků zvládá hrát také basu na syntezátor).

Rock, pop, dubstep a DnB – kde jinde tato hudba patří, než na pořádný fesťák?! Návštěvníci festivalu si užijí zvukový i vizuální zážitek z naši show a zároveň mohou docenit originalitu a zpestření celého festivalu.

Vlastní virtuózní úpravy písní jako Fear of the Dark (Iron Maiden), Thunderstruck (AC/DC), We´re not gonna take it (Twisted Sisters), The Tempest (Pendulum) a další, navíc se zakomponovanými motivy například Toccaty d moll J. S. Bacha či Dvořákovy „Novosvětské“ zachovají festivalu rockový drive a naše autorské skladby na pomezí již zmíněných žánrů (pop-rock-dubstep-DnB) přidají zvukový objem a pořádný beat.

V roce 2020 vznikla myšlenka, že by bylo dobré vystupovat také ve spojení s komorními a symfonickými orchestry. Snad jediné pozitivum všech omezení dané doby bylo, že se tento nápad opravdu realizoval. Během prvního roku se vymýšlel koncept koncertu, další rok se psaly úpravy písní, vymýšlela se scéna, nahrávaly demo verze skladeb.

V roce 2022 jsme odehráli první koncerty s orchestry, v březnu hned dva.

Od té doby vystupujeme s orchestry jak u nás, tak v zahraničí. Za zmínku stojí také koncert s komorním orchestrem, kde je pódium postaveno na hladině Vltavy a posluchači si užívají koncert jak z lodiček, tak ze břehu řeky.

Nejen, že tento typ koncertů sklízí velké úspěchy, ale také nás velmi naplňuje, a tak máme v plánu vystupovat s dalšími orchestry, inovovat tuto show a touto cestou pokračovat.

S orchestrem můžeme vystoupit v kulturním domě, divadle, amfiteátru, ale vlastně kdekoliv.